Stránky v této sekci- kosmetika- ještě "ladíme", kosmetické ošetření a procedury si budete moci začít objednávat v průběhu ledna 2018. 

Už teď se ale můžete těšit :-)

Při kosmetickém ošetření v salonu vždy nejdříve zhodnotíme typ a potřeby pleti a poté zvolíme vhodné produkty a cílenou péči. Kosmetické přípravky SynCare lze také koupit nebo objednat u mě ve studiu a pro stálé klienty mám připraveny speciální slevy přípravků SynCare pro domácí používání. 

Expres - ošetření dle typu pleti:

odlíčení, povrchové čištění, tonizace, peeling, úprava obočí, na přání barvení obočí a řas, hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, maska, denní krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

délka ošetření cca 50 minut

cena 590,-

Relax - ošetření dle typu pleti s masáží obličeje i dekoltu

odlíčení, povrchové čištění, tonizace, peeling, úprava obočí, na přání i barvení obočí a řas, hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, vypínací masáž obličeje i dekoltu, maska a denní krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

délka ošetření cca 80 minut

cena 790,- Kč

Intenzivní hydratační ošetření pro věk 35+

šetrné odlíčení a tonizace, enzymový peeling, úprava obočí, na přání i barvení obočí a řas, čištění ultrazvukovou špachtlí dle potřeby, relaxační masáž obličeje a dekoltu, RELIFT sérum s kmenovými buňkami a ampule RETINAL C firming zapracované do pleti galvanickou žehličkou, maska OXYGENIA Q, péče o oční okolí, denní krem 100% kyselina hyaluronová. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

délka ošetření cca 80 minut

cena 990,-Kč

Hydratační ošetření s mořskou alginátovou maskou

šetrné odlíčení, tonizace a jemný peeling, úprava obočí, na přání i barvení obočí a řas, čištění ultrazvukovou špachtlí (dle potřeby), relaxační masáž obličeje a dekoltu, sérum 100% kyselina hyaluronová a ampule ProElasticity zapracované do pleti galvanickou žehličkou, mořská alginátová maska s kyselinou hyaluronovou, péče o oční okolí, denní krém se 100% kyselinou hyaluronovou. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

délka ošetření cca 90 minut

cena 1190,-Kč

Anti Age - luxusní ošetření pro věk +55

šetrné odlíčení, tonizace a jemný enzymový peeling, úprava obočí, na přání i barvení obočí a řas, liftingová masáž obličeje a dekoltu, sérum mořské liftingové a Micro Ampoules Longevity Maris Collagen zapracované do pleti galvanickou žehličkou, mořská alginátová maska čokoládová vypínající, péče o oční okolí - liftingové sérum se zlatými pigmenty, denní krém Renovia. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

Je to speciální ošetření menopauzální pleti podporující stimulaci tvorby kolagenu. Výsledkem je viditelné zpomalení stárnutí kůže a mladší a pevnější pleť.

délka ošetření cca 105 minut

Cena 1390,-Kč

Derma BOTEXIN- intenzivní ošetření proti mimickým vráskám

šetrné odlíčení, tonizace a jemný enzymový peeling, úprava obočí, na přání i barvení obočí a řas, liftingová masáž obličeje a dekoltu, sérum DermaBOTEXIN a Micro Ampoules DMAE anti-wrinkles therapy zapracované do pleti galvanickou žehličkou , alginátová maska DermaBOTEXIN, péče o oční okolí liftingovým sérem se zlatými pigmenty, dermaBOTEXIN BB denní krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit

Délka ošetření cca 105 minut

Cena 1590,-Kč

K tomuto ošetření na přání možnost aplikace kolagenového plátu 100%PURE COLLAGEN - délka ošetření 120 minut, cena 1890,-Kč

SynCare - dotyk medicíny v kosmetické péči

SynCare je první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací BIOKOSMETIKY. Na trhu je již od roku 1996 a nabízí přípravky pro ošetření různých typů pleti - dokonce i hraničních stavů. Představuje řešení pro všechny, které trápí akné, velmi citlivá pleť, pigmentové skvrny, rozšířené žilky a další a to nejen díky profesionálnímu ošetřeni v salonu, ale i každodenní péčí se do pleti uvolňují účinné látky, takže se proces stárnutí zpomaluje a pleť je krásně pěstěná a hydratovaná.

Nafigate - propojení vědy a kosmetiky

Nafigate je česká společnost, která propojuje vědu s kosmetikou. Díky výzkumu nanotechnologií vyvinuli jedinečné přípravky, na nanovlákennou podoční masku Nano Eye Lift dokonce získali patent. Při výrobě produktů využívají různě velké molekuly kyseliny hyaluronové.

Salonní péče - kůra DECONGENESIA proti rozšířeným cévkám:

šetrné odlíčení, enzymový peeling, DECONGENESIA sérum, zklidňující maska BIO, mořská alginátová maska proti rozšířeným cévkám BIO CPK, denní krém