Při kosmetickém ošetření v salonu vždy nejdříve zhodnotíme typ a potřeby pleti a poté zvolíme vhodné produkty a cílenou péči. Kosmetické přípravky SynCare a Nafigate lze také koupit nebo objednat u mě ve studiu a pro stálé klienty mám připraveny speciální slevy přípravků SynCare a Nafigate pro domácí používání.

-Express ošetření:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, maska, denní krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka). 

délka ošetření cca 50 minut / cena 590,-

-Relaxační ošetření s masáží obličeje i dekoltu:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, kosmetická masáž obličeje i dekoltu, maska a denní krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

délka ošetření cca 80 minut / cena 790,-Kč 

 - Ošetření mladé pleti se sklonem k akné: 
odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, pečující séra, zklidňující maska a závěrečný krém.

délka ošetření cca 50 minut / cena 590,-

- Ošetření mladé pleti se sklonem k akné PLUS:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, ošetření zánětlivých komedonů vysokofrekvenční plazmoupečující séra, alginátová maska a závěrečný krém. 

délka ošetření cca 80 minut / cena 790,-Kč

- Ošetření pleti s rozšířenými cévkami:

šetrné odlíčení a jemný enzymový peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), DECONGENESIA sérum, zklidňující maska BIO, mořská alginátová maska proti rozšířeným cévkám BIO CPK, denní ochranný CC krém, na přání možnost na závěr jemně nalíčit.

délka ošetření cca 50 minut / cena 590,- Kč

-Luxusní ošetření PLUS:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, kosmetická masáž obličeje i dekoltu, pečující séra zapracovaná galvanickou žehličkou a ultrazvukem, alginátová maska, krém na oči a závěrečný krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka). 

délka ošetření cca 105 minut / cena 1190,- Kč

- AntiAge ošetření pro zralou pleť:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný enzymový peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), relaxační a liftingová masáž obličeje i dekoltu, pečující séra, alginátová maska, krém na oči a závěrečný krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

délka ošetření cca 105 minut / cena 1390,- Kč

- AntiAge ošetření pro zralou pleť PLUS - intenzivní péče:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný enzymový peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), ošetření pleti vysokofrekvenční plazmou, relaxační a liftingová masáž obličeje i dekoltu a mikromasáž očního okolí, pečující séra, kolagenový plát, krém na oči a závěrečný krém. Na přání možnost na závěr jemně nalíčit (lehký BB krém, stíny, rtěnka).

délka ošetření cca 120 minut / cena 1690,- Kč  
SynCare - dotyk medicíny v kosmetické péči

SynCare je první českou profesionálnídermokosmetikou s certifikacíBIOKOSMETIKY. Na trhu je již od roku 1996 a nabízí přípravky pro ošetření různých typů pleti - dokonce i hraničních stavů. Představuje řešení pro všechny, které trápí akné, velmi citlivá pleť, pigmentové skvrny, rozšířené žilky a další a to nejen díky profesionálnímu ošetřeni v salonu, ale i každodenní péčí se do pleti uvolňují účinné látky, takže seproces stárnutí zpomaluje a pleť je krásně pěstěná a hydratovaná.

Nafigate - propojení vědy a kosmetiky

Nafigate je česká společnost, která propojuje vědu s kosmetikou. Díky výzkumu nanotechnologií vyvinuli jedinečné přípravky, na nanovlákennou podoční masku Nano Eye Lift dokonce získali patent. Při výrobě produktů využívají různě velké molekuly kyseliny hyaluronové.