Při kosmetickém ošetření v salonu vždy nejdříve zhodnotíme typ a potřeby pleti a poté zvolíme vhodné produkty a cílenou péčiKosmetické přípravky GERnétic, SynCare a Nafigate lze také koupit nebo objednat u mě ve studiu a pro stálé klienty mám připraveny speciální slevy těchto produktů pro domácí používání. 


Profesionální pěstící program GERnétic pro zdravou pokožku

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), jemná kosmetická masáž, cílená péče, maska a závěrečný denní krém.                                                                                                                    80 min/990,-Kč 


Zklidňující ošetření GERnétic pro problematickou a aknetickou pleť 

odlíčení a povrchové čištění, tonizace, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), uvolnění pórů a hloubkové čištění pleti, cílená péče, zklidňující maska a závěrečný denní krém. Klientka odchází s klidnou pletí.                                            80 min/990,-Kč


Intenzivní hydratační a regenerační kůra GERnétic

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), relaxační kosmetická masáž a mikromasáž očního okolí, cílená hydratační a regenerační péče, rozjasňující slupovací maska a závěrečný denní krém.                                                                                                                     90 min/1290,-Kč


Anti Age kúra GERnétic pro vyhlazení vrásek

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), liftingová kosmetická masáž a mikromasáž očního okolí, cílená hydratační a regenerační péče, zlatá slupovací maska Peel Off Anti Age a závěrečný denní krém.                                                                                                   90 min/1490,-Kč


Express ošetření SynCare:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, maska, denní krém.         50 min/590,-Kč

Pečující ošetření SynCare s masáží obličeje i dekoltu:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, kosmetická masáž obličeje i dekoltu, krémová maska a denní krém. 

80 min/790,-Kč 

Ošetření mladé pleti se sklonem k akné:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, zklidňující maska a závěrečný krém.

50 min/590,-Kč

Ošetření mladé pleti se sklonem k akné PLUS:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, ošetření zánětlivých komedonů vysokofrekvenční plazmoupečující séra, alginátová maska a závěrečný krém. 

80 min/890,-Kč

Ošetření pleti s rozšířenými cévkami:

šetrné odlíčení a jemný enzymový peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), DECONGENESIA sérum, zklidňující maska BIO, mořská alginátová maska proti rozšířeným cévkám BIO CPK, denní ochranný CC krém.

80 min/890,- Kč

Intenzivní ošetření PLUS:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí a dle potřeby ruční dočištění, kosmetická masáž obličeje i dekoltu, pečující séra zapracovaná galvanickou žehličkou nebo ultrazvukem, alginátová maska, krém na oči a závěrečný krém.

105 min/1290,- Kč

AntiAge ošetření pro zralou pleť PLUS:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný enzymový peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), ošetření pleti vysokofrekvenční plazmou, relaxační a liftingová masáž obličeje i dekoltu a mikromasáž očního okolí, pečující séra, kolagenový plát, krém na oči a závěrečný krém.

120 min/1690,- Kč 


GERnétic - špičková francouzská  přírodní kosmetika

Krása a zdraví z ze 192 bylinek a 15 mořských řas. GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Výborně ošetřuje akné, vrásky, jizvy, strie. Pomáhá odstraňovat celulitidu a tukové polštáře, formuje postavu, modeluje poprsí. Působí na problém, ale zároveň i na jeho příčinu. Při aplikaci dochází k postupnému vrstvení, téměř vždy do vstřebání pomocí francouzské efloráže, ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné .Přípravky se mohou různě kombinovat, každé ošetření může být jiné, přímo na míru podle potřeb pleti.

SynCare - dotyk medicíny v kosmetické péči

SynCare je první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací BIOKOSMETIKY. Na trhu je již od roku 1996 a nabízí přípravky pro ošetření různých typů pleti - dokonce i hraničních stavů. Představuje řešení pro všechny, které trápí akné, velmi citlivá pleť, pigmentové skvrny, rozšířené žilky a další a to nejen díky profesionálnímu ošetřeni v salonu, ale i každodenní péčí se do pleti uvolňují účinné látky, takže se proces stárnutí zpomaluje a pleť je krásně pěstěná a hydratovaná.

Nafigate - propojení vědy a kosmetiky

Nafigate je česká společnost, která propojuje vědu s kosmetikou. Díky výzkumu nanotechnologií vyvinuli jedinečné přípravky, na nanovlákennou podoční masku Nano Eye Lift dokonce získali patent. Při výrobě produktů využívají různě velké molekuly kyseliny hyaluronové.