Při kosmetickém ošetření v salonu vždy nejdříve zhodnotíme typ a potřeby pleti a poté zvolíme vhodné produkty a cílenou péči. 

Express ošetření:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, krémová maska, denní krém. 50 min/650,-Kč

Profesionální pěstící ošetření s masáží obličeje i dekoltu:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), dle potřeby čištění ultrazvukovou špachtlí, jemná kosmetická masáž, cílená péče, krémová maska a závěrečný denní krém. 80 min/890,-Kč 

Intenzivní hydratační a regenerační kůra s alginátovou maskou

Kosmetika GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Při aplikaci dochází k postupnému vrstvení do vstřebání pomocí francouzské efloráže, ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné. Zahrnuje odlíčení a povrchové čištění, tonizaci a jemný peeling. Následuje úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), relaxační kosmetická masáž a mikromasáž očního okolí, cílená hydratační a regenerační péče, krémová a alginátová maska a závěrečný denní krém.

105 min/1290,-Kč

Specifické ošetření problematické a aknetické pleti:

odlíčení a povrchové čištění, tonizace, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), uvolnění pórů a hloubkové čištění pleti, cílená péče, zklidňující krémová i alginátová maska a závěrečný denní krém. Klientka odchází s klidnou pletí.       80 min/890,-Kč 

Ošetření pleti s rozšířenými cévkami:

šetrné odlíčení a jemný enzymový peeling, úprava obočí (na přání i barvení obočí a řas), cílená péče, zklidňující krémová a mořská alginátová maska proti rozšířeným cévkám, denní ochranný krém.  80 min/890,- Kč

Pánské kosmetické ošetření

Pleť mužů bývá většinou citlivá. Příčinou bývá zejména intenzivní holení a nadměrné vysušování pleti vodami po holení. Pravidelná péče o pánskou pleť je v takovém případě nezbytná. Před ošetřením je nutné čerstvé oholení obličeje. Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, tonizace a peeling, dle potřeby hloubkové čištění ultrazvukovou špachtlí, relaxačně - liftingová masáž obličeje, maska dle typu pleti, denní krém/balsám. Pleť je po ošetření dokonale vyčištěna a hydratovaná. Aby bylo ošetření účinné, musí být tvář hladce oholena. 50min/650,-Kč

Luxusní ošetření pro zralou pleť +40

Zahrnuje: odlíčení a povrchové čištění, tonizace a jemný peeling, úprava obočí (na přání barvení obočí a řas), liftingová kosmetická masáž a mikromasáž očního okolí, cílená hydratační a regenerační péče (séra), krémová maska překrytá pro intenzivnější účinek alginátovou maskou a závěrečný denní krém. Pleť je po ošetření vypnutá a maximálně hydratovaná, jemné vrásky jsou vyhlazeny. 105min/1490,-Kč

Novinka!

Unikátní Anti Age ošetření s nanovlákennými maskami Nafigate

NEINVAZIVNÍ VYHLAZENÍ VRÁSEK !

Během klinického testování bylo potvrzeno, že účinek je okamžitý a přetrvává po dobu několika dnů. Při pravidelném používání je efekt trvalejšího charakteru. Více o principu a účincích  masek Nafigate....

Ošetření doporučuji zejména před jakoukoliv slavnostní příležitostí, při které chce člověk vypadat co nejlépe, ale také je je vhodné pro dlouhodobé zlepšení stavu pleti. Aplikace masek na celý obličej nebo vybrané partie se provádí jako součást profesionálního pěstícího ošetření s masáží obličeje a dekoltu.

V rezervačním online systému jsou již celkové (konečné) ceny za ošetření i aplikace: ZDE

Nano Eye Lift                                                                                                        vyhlazení vrásek v okolí očí: ..................... 80min/1140,-Kč ( 1 aplikace/350,-Kč)

Nano Front Lift                                                                                            vyhlazení vrásek na čele a meziobočím: ..................................... 80min/1140,-Kč (1 aplikace/350,-Kč)

Nano Mounth Lift                                                                                       vyhlazení vrásek nad horním rtem a nosoretních rýh: ........... 80min/1140,-Kč (1 aplikace/350,-Kč)

Nano Neck Lift                                                                                             vyhlazení vrásek na krku: .................................................................. 80min/1180,-Kč (1 aplikace/390,-Kč)

Nano Chin Lift neinvazivní redukce podbradku: ...................... 80min/1240,-Kč (1 aplikace/450,-Kč)

Kombinace:

Eye/Neck/Chin (oči/krk/podbradek): ........................................... 105min/1790,-Kč (1 aplikace/1000,-Kč, ušetříte 190,-Kč)

Eye/Mounth (oči/horní ret): ............................................................. 80min/1340,-Kč (1 aplikace/550,-Kč, ušetříte 150,-Kč)

Eye/Front (oči/čelo):............................................................................. 80min/1340,-Kč (1 aplikace/550,-Kč, ušetříte 150,-Kč)

Kompletní ošetření všech partií: ................................................. 120min/2390,-Kč (1 aplikace/1600,-Kč, ušetříte 290,-Kč)

GERnétic - špičková francouzská  přírodní kosmetika

Krása a zdraví z ze 192 bylinek a 15 mořských řas. GERnétic využívá buněčnou terapii a aktivní látky a pomáhá tak zpomalit stárnutí buněk. Výborně ošetřuje akné, vrásky, jizvy, strie. Pomáhá odstraňovat celulitidu a tukové polštáře, formuje postavu, modeluje poprsí. Působí na problém, ale zároveň i na jeho příčinu. Při aplikaci dochází k postupnému vrstvení, téměř vždy do vstřebání pomocí francouzské efloráže, ošetření je velice příjemné a výsledky viditelné .Přípravky se mohou různě kombinovat, každé ošetření může být jiné, přímo na míru podle potřeb pleti.

Nafigate - propojení vědy a kosmetiky

Nafigate je česká společnost, která propojuje vědu s kosmetikou. Díky výzkumu nanotechnologií vyvinula jedinečné přípravky, na nanovlákennou podoční masku Nano Eye Lift dokonce získali patent. Při výrobě produktů využívají různě velké molekuly kyseliny hyaluronové. Unikátní ošetření kosmetikou Nafigate umožňuje hluboký průnik účinných látek do pokožky a  vypnutí vrásek "bez skalpelu".

SynCare - dotyk medicíny v kosmetické péči

SynCare je první českou profesionální dermokosmetikou s certifikací BIOKOSMETIKY. Na trhu je již od roku 1996 a nabízí přípravky pro ošetření různých typů pleti - dokonce i hraničních stavů. Představuje řešení pro všechny, které trápí akné, velmi citlivá pleť, pigmentové skvrny, rozšířené žilky a další a to nejen díky profesionálnímu ošetřeni v salonu, ale i každodenní péčí se do pleti uvolňují účinné látky, takže se proces stárnutí zpomaluje a pleť je krásně pěstěná a hydratovaná.