Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová v kosmetice je takový malý zázrak. Jedná o zcela přirozenou a tělu vlastní molekulu. V cílené péči o pleť umí zjemnit vrásky a vyplnit vrásky a dodat pružnost i vláhu. Dokáže proniknout až do hlubších vrstev epidermu, pleť vyživit a svým působením vyhladit vrásky i zevnitř....

Firma NAFIGATE propojuje vědu s kosmetikou. Při výrobě kosmetiky využívá různě velké molekuly kyseliny hyaluronové. Díky výzkumu nanotechnologií vyvinuli jedinečné přípravky a na nanovlákennou podoční masku Nano Eye Lift dokonce získali patent. 

Nabízí kompletní kosmetický program pro všechny typy pleti -  i pro nejnáročnější klienty s vysokými nároky, přitom za více než dostupné ceny - ostatně přesvědčte se sami :-)

Péče o pleť s kosmetikou Nafigate

Základem je čištění - NAFIGATE dvoufázový micelární olej šetrně odličuje klasický i voděodolný make-up, zbavuje pleť všech nečistot a zanechává pokožku jemnou a hladkou díky mandlovému oleji. Obsahuje také squalen, který obnovuje a rozjasňuje pleť, vyživující ovesný olej a vitamín E. Posiluje obranyschopnost kožní bariéry a má protizánětlivé účinky.

Denní péče - NAFIGATE hydratační denní krém s kyselinou hyaluronovou do hloubky hydratuje zralou pleť i pokožku s prvními příznaky stárnutí. Kyselina hyaluronová vyhlazuje vrásky, a spolu s výtžkem z červené řasy navíc podporuje přirozenou tvorbu kolagenu, vyživuje pleť a podporuje obnovu buněk. Výsledkem je dlouhodobě hladká a hydratovaná pleť bez vrásek, redukce jemných i hlubokých vrásek, zlepšení pevnosti a pružnosti pokožky. Denní krém navíc obsahuje SPF 15 a chrání tak pleť před slunečním zářením.

Noční výživa pleti - NAFIGATE regenerační noční krém s kyselonou hyaluronovou  je vhodnou každodenní regenerací pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Výtažek z červené řasy (Liftonin Xpress) dodává pokožce vysoký obsah aminokyselin, vitamínů, minerálů a dalších živin. Šípkový a arganový olej navíc poskytují antioxidanty, které obnovují narušenou kožní bariéru. Kyselina hyaluronová vyhlazuje hluboké i jemné vrásky a pleť do hloubky hydratuje. Látka Reforcyl navíc podporuje syntézu kolagenu a působí tak jako prevence vzniku vrásek. Výsledkem je pevná a pružná pleť každé ráno, navíc dlouhodobě hydratovaná, bez vrásek a zbytečné mastnoty.


bannery-nel-affiliate-cze5-1502714282.jpg