• Klasická masáž zad a šíje/45 minut

  Intenzivní masáž zad a šíje v leže a následuje promasírování svalů kolem krční páteře v sedě.
  45 min/450,- Kč Objednat

 • Regenerační uvolňující masáž zad, šíje a antistresová masáž hlavy/60 minut

  Intenzivní masáž zad a šíje v leže,následuje promasírování svalů kolem krční páteře v sedě a na závěr úžasně relaxační masáž hlavy.
  60 min/600,-Kč  Objednat

 • Celková regenerační masáž zad, šíje, hlavy a dolních končetin/ 90 minut

  Regenerační masáž v délce 90 minut začíná masírováním dolních končetin zezadu, následuje důkladná masáž zad a šíje v leže, intenzivní promasírování svalů kolem krční páteře v sedě a na závěr úžasně relaxační masáž hlavy.
  90 min/900,-Kč Objednat

 • Manuální lymfatická masáž proti celulitidě/ 80- 90 minut

  Začíná se prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků. Poté se zaměříme na nohy zepředu i zezadu. Následuje zábal problematických míst.
  80-90 min/900,-Kč Objednat

 • Manuální lymfatická masáž proti otokům a detoxikační/ 90 minut

  Manuální lymfatická masáž celotělová proti otokům a detoxikační v délce 90 minut začíná opět nejdříve prodýcháním a uvolněním centrálních uzlin v oblasti krku a klíčků a následuje celotělová lymfatická masáž, která rozpohybuje lymfu a umožní tak tělu lépe odvádět škodlivé toxiny z těla.
  90 min/900,-Kč Objednat

 • Medová detoxikace/ 45 minut

  Pomocí medu, který se nahřátý na příjemnou teplotu nanáší na záda a pomocí speciálních hmatů dochází přes kůži k vylučování a odstranění škodlivin, které se v průběhu života v každém z nás usazují. Používáme pouze kvalitní med od českých včelařů.
  45 min/450,- Kč Objednat

 • Aromaterapeutická masáž 50 minut

  Při této masáži se především využívají blahodárné účinky esenciálních olejů, které pronikají během masáže kůží do těla a přímo tak působí na lidský organismus. Masáž je zároveň velmi relaxační a uvolňující.
  50 min/ 500 ,-Kč Objednat

 • Lávové kameny Hot Magic Stones/60 minut

  Výjimečnost této masáže spočívá v přikládání horkých lávových kamenů na tělo, ruční speciální masáži esenciálním aromatickým olejem a následném masírování kameny. Tato masáž dokáže svými účinky uspokojit i ty nejnáročnější. Masáž horkými lávovými kameny tělo prohřeje a uvolní. Pomáhá při bolestech zad a kloubů. Je to jedna z nejlepších terapií na odstranění stresu.
  60 min/ 600,- Kč Objednat